رزومه و سوابق شغلی من:

من علی پورعباسی هستم، دانشجوی انصرافی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه شهید رجایی تهران. کار من به عنوان وبمستر از یه دوره آموزشی در سال 98 شروع شد و الان حدودا 2 ساله که به صورت حرفه ای دارم روی بهینه سازی و سئوی سایت کار میکنم. فعالیت من روی گوگل مپس از سال گذشته استارت خورد. جاهای مختلفی که رفتم رو وارد نقشه کردم و برام بیشتر شکل سرگرمی داشت، اما از یه جایی به بعد که آمار و ارقام بازدید از عکسها و مکان هایی که ثبت کردم رو دیدم فهمیدم برای کسب و کارها واجبه که اکانت گوگل مپس داشته باشند و یه فعالیت نسبی هم داشته باشن تا بیشتر دیده بشن.

چرا گوگل مپس؟

سرچ گوگل ابزاریه که این روزها بیشترین استفاده رو بین کاربران کشورهای مختلف دنیا داره. از جست و جو برای یه آهنگ که فقط یه جملش توی ذهنمون هست تا انجام تحقیق و پروژه های دانشگاه! سیاست گوگل این شکلیه که بهترین نتیجه ممکن رو به کاربرها نشون میده، الگوریتم های گوگل به قدری دارن پیشرفت میکنن که دقیقا میدونن ما چی میخوایم. حالا این چه ربطی به گوگل مپس داره؟

قسمت زیادی از سرچ افراد توی گوگل برای پیدا کردن شرکت یا مغازه ایه که خدمت یا اجناس مورد نظر اونهارو ارائه بده. مثلا وقتی یه نفر به منطقه جدیدی میره و گرسنه است کافیه کلمه “فست فود” رو سرچ کنه. گوگل با استفاده از داده های خودش روی نقشه و با توجه به موقعیت مکانی فرد، نزدیک ترین فست فودهارو معرفی میکنه و شخص با بررسی نتایج گوگل تصمیم میگیره که به کدوم فست فودی بره.

این روزها وجود پروفایل کسب و کار شما توی گوگل یه امر واجبه، چرا که هر روزه کسانی هستند که کسب و کار شما رو توی گوگل سرچ میکنن و اگه شما توی گوگل ثبت نکرده باشید، رقیب شما حتما این کار رو کرده.

توصیه من به کسب و کارهای تازه راه اندازی شده:

حتما کسب و کار خودتون رو توی گوگل ثبت کنید و اطلاعات کسب و کارتون رو کامل وارد کنید. ساعات کاری دفتر یا مغازه، روزهای تعطیل، دسته بندی کسب و کار، شماره تماس و وب سایت و خلاصه به کامل ترین شکلی که امکانش هست این کار رو انجام بدید.

اگه نمیدونید چطور این کار رو انجام بدید اصلا نگران نباشید

قدم به قدم کنار شما هستم تا با موفقیت بتونید کسب و کار خودتون رو توی گوگل ثبت کنید، اصلا لازم نیست نگران باشید. اگه دوره رو خریداری کنید میتونید این کار رو برای دوستان و اطرافیان خودتون انجام بدید و هزینه دوره رو به راحتی با مطالبی که یاد میگیرید در بیارید. از طریق لینک زیر میتونید دوره رو خریداری کنید و همین امروز کارهای لازم برای ثبت کسب و کارتون رو انجام بدید.

خرید دوره نخبگان گوگل مپس