ثبت عکس و کامنت برای پیرایش آبگینه

پیرایش آبگینه همون آرایشگاهیه که بعد از جا به جایی توی تهران برای اولین بار از سرچ گوگل پیداش کردم و مشتری ثابتشون شدم، درباره این توی صفحه درباره ما نوشتم براتون. بالای میدون انقلاب و توی یکی از کوچه های کارگر شمالیه، با اینکه من چندین بار از اون مسیر رد شده بودم ولی به چشمم نخورده بود، چون توی کوچه بود.

ماه پیش به آبگینه رفتم، این برگه A4 رو روی شیشه مغازه زده بود، همون لحظه ازش یه عکس گرفتم و توی گوگل ثبت کردم. یک ماهه در حدود 300 ویو خورده، یعنی هر روز حدودا 10 بار دیده شده این عکس. چون آرایشگاه بسته بود با صاحبش تماس گرفتم و گفت که زود میاد. من توی کوچه بیکار بودم، برای همین از در آرایشگاه هم عکس گرفتم و اونم ثبت کردم.

عکسی که از بیرون آرایشگاه گرفتم به عنوان تصویر شاخص گوگل مپس برای این مکان انتخاب شده، بعد از سرچ پیرایش آبگینه میتونید کنار نقشه ببینید این عکس رو.

اگه میخواید کسب و کارتون رو توی گوگل ثبت کنید ولی نمیدونید چطوری این کار رو باید انجام بدید براتون یه دوره آموزشی کوتاه، که واقعا مفید و مختصره آماده کردم تا بعد از دیدن ویدئوی دوره خودتون بتونید توی کمتر از یک ساعت کسب و کارتون رو توی گوگل ثبت کنید و خیلی بیشتر از قبل دیده بشید.

بلا فاصله بعد از پرداخت هزینه میتونید به فایل های آموزشی این دوره دسترسی داشته باشید و خیلی سریع کسب و کارتون رو وارد گوگل کنید تا بعد از سرچ شدن کسب و کارتون مردم بتونن شمارو ببینن و زودتر پیداتون کنن.