ثبت لوکیشن برای نوشت افزار حجت در گوگل

نوشت افزار حجت اهواز جزو قدیمی هاست. توی خیابون امیرکبیر اهوازه و کارش فروش لوازم التحریر و لوازم کادوییه. بیشتر از 5 ساله که این نوشت افزار رو میشناسم و کم و بیش ازشون خرید میکنم. فروردین 1400 که برای دیدن خانواده اهواز بودم متوجه شدم که هنوز کسب و کارش رو توی گوگل ثبت نکرده!

یه عکس ساده از نمای فروشگاه گرفتم و براشون توی گوگل ثبت کردم، گوگل عکس من رو به عنوان عکس شاخص برای این فروشگاه در نطر گرفته. یعنی با سرچ کردن “نوشت افزار حجت” میتونید عکس من رو کنار نقشه گوگل ببینید.

تا الان که من دارم این متن رو می‌نویسم 40 روز از ثبت این لوکیشن توی گوگل میگذره و عکس من 520 تا بازدید داشته، یعنی روزی 15 بار دیده شده حدودا! این حجم از بازدید برای نوشت افزاری که توی شهر اهوازه عالیه!

اگه میخواید کسب و کارتون رو توی گوگل ثبت کنید ولی نمیدونید چطوری این کار رو باید انجام بدید براتون یه دوره آموزشی کوتاه، که واقعا مفید و مختصره آماده کردم تا بعد از دیدن ویدئوی دوره خودتون بتونید توی کمتر از یک ساعت کسب و کارتون رو توی گوگل ثبت کنید و خیلی بیشتر از قبل دیده بشید.

بلا فاصله بعد از پرداخت هزینه میتونید به فایل های آموزشی این دوره دسترسی داشته باشید و خیلی سریع کسب و کارتون رو وارد گوگل کنید تا بعد از سرچ شدن کسب و کارتون مردم بتونن شمارو ببینن و زودتر پیداتون کنن.