رستوران سنتی یادگاری ابتدای خیابون وصال و نزدیک به ایستگاه BRT دانشگاه تهران هستش. این رستوران در زیر زمین واقع شده و فضای بزرگ و دل بازی برای پذیرایی از میهان‌هاش داره. غذاهای با کیفیت نسبتا خوب و موسیقی زنده داره که میتونه حال آدم رو بهتر کنه. تم موزیک زنده خیلی شاده. آهنگای قدیمی ایرانی خونده میشه و خواننده‌ها با تیپ باحال قدیمی آهنگ میخونن.

تنها موردی که برای انتقاد از این رستوران وجود داره اینه که مالیات بر ارزش افزوده رو روی فاکتور میکشن در حالی که توی منو ازش حرفی زده نشده. شمارو موقع پرداخت صورت حساب غافلگیر میکنند!

آخرین باری که رستوران یادگاری رفتم یک ماه پیش بود، اما عکسی که در ادامه اومده مربوط به اولین باریه که به اینجا رفتم. ۹ ماه پیش رفتم که یه عکس از غذامون گرفتم. این عکس توی این مدت نزدیک به ۲۴ هزار بازدید داشته!

ثبت کسب و کار در گوگل مپس واقعا بازدهی خیلی خوبی داره؛ در حالی که خیلی‌ها ازش غافلن شما میتونید از این فرصت استفاده کنید مشتری‌های بیشتری رو برای خدمات و محصولات خودتون جذب کنید. برای مشاوره ثبت کسب و کار در گوگل میتونید با شماره 09362065636 تماس داشته باشید و یا از طریق واتس اپ سوالات خودتون رو بپرسید.