ثبت عکس و ویدئو برای تشریفات اهواز در گوگل

فروردین 1400 برای دیدن خانوادم به اهواز رفته بودم، یه روز بعد از ظهر که حوصلم سر رفته بود رفتم کیانپارس برای قدم زدن. کیانپارس جزو مناطق خوب شهر اهوازه. قدم زنان داشتم میرفتم که به تشریفات رسیدم. تشریفات یه پاساژ تازه تاسیس و شیکه.

انواع و اقسام فروشگاه‌ها توی این پاساژ هستن، از روسری فروشی و مانتو بگیر تا طلا و جواهر فروشی، یادمه حتی پیانو فروشی هم داشت. خلاصه که دیدنیه و برای چرخ زدن و خرید کردن جای جذابیه. من عادت دارم از جاهایی که میرم عکس بگیرم و بعدا سر فرصت توی گوگل وارد میکنم، طبق عادت از تشریفات عکس گرفتم، البته عکاسی عکس های زیر و من انجام ندادم، اما ثبت این عکسها توی گوگل رو من انجام دادم.

بازدیدی که این دوتا عکس داشتن فوق العاده بود! 40 روزه چیزی در حدود 13 هزار بار و حتی بیشتر، تقریبا روزی 300 بار این عکسها توسط کاربرهای گوگل دیده شدند. پیشنهاد میکنم شما هم همین الان کسب و کار خودتون رو توی گوگل ثبت کنید تا کاربرها بتونن پیداتون کنن و برای خرید پیش شما بیان.

اگه میخواید کسب و کارتون رو توی گوگل ثبت کنید ولی نمیدونید چطوری این کار رو باید انجام بدید براتون یه دوره آموزشی کوتاه، که واقعا مفید و مختصره آماده کردم تا بعد از دیدن ویدئوی دوره خودتون بتونید توی کمتر از یک ساعت کسب و کارتون رو توی گوگل ثبت کنید و خیلی بیشتر از قبل دیده بشید.

بلا فاصله بعد از پرداخت هزینه میتونید به فایل های آموزشی این دوره دسترسی داشته باشید و خیلی سریع کسب و کارتون رو وارد گوگل کنید تا بعد از سرچ شدن کسب و کارتون مردم بتونن شمارو ببینن و زودتر پیداتون کنن.