ثبت عکس از شرکت برتینا در گوگل

حدودا یک ماه پیش برای مصاحبه به شرکت برتینا رفته بودم، قبل از ورود به شرکت از ساختمون شرکت عکس گرفتم و همون روز توی پروفایل گوگل مپس برتینا ثبتش کردم. برتینا جزو 50 شرکت برتر ایران محسوب میشه.

برای کار کردن جای خیلی معتبر و خوبیه، بعد از کار کردن توی این شرکت شما تقریبا هر جایی که بخوای و مرتبط با تخصصت باشه راحت میتونی استخدام بشی. حالا بگذریم که من برای یه پوزیشن شغلی دیگه رفته بودم و مصاحبه برای یه پوزیشن دیگه بودش.

برتینا

توی بازه 3 هفته ای عکسی که من از برتینا گرفتم چیزی در حدود 12 هزار بار دیده شده، علت این زیاد بودن آمار بازدید اینه که عکس من به عنوان عکس شاخص شناخته شده و وقتی شما کلمه “برتینا” رو سرچ کنی میتونی عکس من رو ببینی و خب علت دومش پر سرچ بودن کلمه برتینا هستش.

عکس شاخص به چه عکسی گفته میشه؟ عکسی که بدون نیاز به کلیک روی پروفایل یک کسب و کار و در کنار نقشه گوگل قابل مشاهده باشه عکس شاخص نامیده میشه. توی تصویر پایین میتویند عکسی که من از برتینا گرفتم و به عنوان تصویر شاخص انتخاب شده رو ببینید.

اگه میخواید کسب و کارتون رو توی گوگل ثبت کنید ولی نمیدونید چطوری این کار رو باید انجام بدید براتون یه دوره آموزشی کوتاه، که واقعا مفید و مختصره آماده کردم تا بعد از دیدن ویدئوی دوره خودتون بتونید توی کمتر از یک ساعت کسب و کارتون رو توی گوگل ثبت کنید و خیلی بیشتر از قبل دیده بشید.

بلا فاصله بعد از پرداخت هزینه میتونید به فایل های آموزشی این دوره دسترسی داشته باشید و خیلی سریع کسب و کارتون رو وارد گوگل کنید تا بعد از سرچ شدن کسب و کارتون مردم بتونن شمارو ببینن و زودتر پیداتون کنن.