ثبت عکس بازار فرش عباسی در گوگل و بازدید خیره کننده کاربرها

بازار فروش عباسی دور میدون فردوسی تهران قرار داره، این مکان همونطور که از اسمش پیداست بازاری برای فرش فروشای تهرانی محسوب میشه. حجره های فروش فروشی قدیمی و زیادی توی این پاساژ مشغول به کار و فعالیت هستند.

حدودا یک ماه تا 40 روز پیش دور میدون فردوسی منتظر دیدن یکی از دوستان بودم که ورودی بازار توجه من رو به خودش جلب کرد. تصمیم گرفتم ازش عکس بگیرم و توی گوگل مپس بزارم. عکسی که در زیر میبینید توسط من گرفته شده:

بازار فرش عباسی

این عکس توی بازه یک ماهه چیزی در حدود 17 هزار بار دیده شده توسط کاربرهای گوگل. علت این بازدید بالا از این مکان اینه که زیاد توسط کاربرها سرچ شده و علت دوم اینه که عکس من به عنوان عکس شاخص برای این مکان انتخاب شده.

عکس شاخص عکسیه که با سرچ “بازار فرش عباسی” کنار نقشه ای که مکان بازار رو نشون میده براتون میاد.

اگه میخواید کسب و کارتون رو توی گوگل ثبت کنید ولی نمیدونید چطوری این کار رو باید انجام بدید براتون یه دوره آموزشی کوتاه، که واقعا مفید و مختصره آماده کردم تا بعد از دیدن ویدئوی دوره خودتون بتونید توی کمتر از یک ساعت کسب و کارتون رو توی گوگل ثبت کنید و خیلی بیشتر از قبل دیده بشید.

بلا فاصله بعد از پرداخت هزینه میتونید به فایل های آموزشی این دوره دسترسی داشته باشید و خیلی سریع کسب و کارتون رو وارد گوگل کنید تا بعد از سرچ شدن کسب و کارتون مردم بتونن شمارو ببینن و زودتر پیداتون کنن.