ثبت عکس برای شرکت آسارایان در گوگل

فروشگاه لوازم دیجیتال آسارایان توی خیابون ولیعصر تهران هستش، دفتر شرکت پایین میدون ولیعصر واقع شده. من بیشتر از 2 ساله که این شرکت رو میشناسم. بخش سخت افزار دست آقای رضایی هستش. ایشون هم کار بلد و هم کار درست هستن.

دفعه آخری که پیش ایشون رفتم برای تعمیر لپ تاپ یکی از دوستان بود که متوجه شدم توی گوگل عکس ندارن، براشون کار عکاسی کردم و توی گوگل مپس درج کردم. بازدید عکسها فوق العاده زیاد بود!

توی مدت زمان 2 هفته بالای 6000 تا بازدید از عکسها شد، یه عکس توی شرکت گرفتم که ویوی خیابون ولیعصر داشت. این عکس برای شرکت آسارایان به عنوان عکس شاخص شناخته شد. با سرچ کردن کلمه آسارایان میتونید کنار نقشه گوگل این عکس رو ببینید. همین عکس به تنهایی بالای 4000 تا بازدید داشته.

دفتر شرکت یه جای نسبتا شلوغ تهران هستش، این تعداد سرچ برای این شرکت خیلی خوبه، امیدوارم که فروش خوبی از این همه دیده شدن داشته باشن و پر سود تر از قبل به فعالیت خودشون ادامه بدن.

اگه میخواید کسب و کارتون رو توی گوگل ثبت کنید ولی نمیدونید چطوری این کار رو باید انجام بدید براتون یه دوره آموزشی کوتاه، که واقعا مفید و مختصره آماده کردم تا بعد از دیدن ویدئوی دوره خودتون بتونید توی کمتر از یک ساعت کسب و کارتون رو توی گوگل ثبت کنید و خیلی بیشتر از قبل دیده بشید.

بلا فاصله بعد از پرداخت هزینه میتونید به فایل های آموزشی این دوره دسترسی داشته باشید و خیلی سریع کسب و کارتون رو وارد گوگل کنید تا بعد از سرچ شدن کسب و کارتون مردم بتونن شمارو ببینن و زودتر پیداتون کنن.